Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Viti 2010

Shitet nga: Fidani 01 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet mercedes-Benz sprinter Viti 2010 klimatronik censor automatik dhe tip tronik nje vit regjistrim disel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim