Ceva t'ules per bager e makina tjera te ngjajshme

Shitet nga: Nehati 04 Qer 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Pjesët rezerve
shes ceva te ules per bager dhe makina tjera qe punojn me presion te ules.120 euro te gjitha jon 17 copa
tel: 044 558 968 nehati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim