Shiten me qmim shum te volitshum Guma per bager

Shitet nga: Menda 23 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Pjesët rezerve
Kemi guma per bager qmimi i volitshum
24-20.5 dhe
16.00R 20 dhe
14.00R 20 dhe
550 / 60 -22.5
14.00-24
11.00-24
12.ooR-24

045910568
045825327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim