Kombaj Zmai 142 dhe 133

Shitet nga: X 29 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina korrëse
shitet kombaja zmai 142 ne gjendje te rregullt i servisuar ne 2015 i gatshem per sezon qmimi sipas marrveshjes .
gjithashtu shitet dhe kombaja zmai 133 gjithashtu ne gjendje te mir i servisuar ne 2015 i gatshem per sezon esht diqka ma ekstra se kombajat e zakonshum per shkak se permban menjaq te 142 jo te cilin e kan t vetin .
Krejt ne fund shiten dhe dy menjaqa te kombajit 133 si dhe nje menjaq te 142 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim