Rimorkio per traktor

Shitet nga: Avdush 23 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina lidhëse
Shes rimorkion si dhe punojme me pororosi
Puna eshte me standarde ndersa materiali eshte "NP Zenica12", gomat jane pa te brendshme
Nderrim eshte i mundshem me kafshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim