Goldon-kultovator

Shitet nga: Salihu 12 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori ne gjendje shumm te mir teknike.
Po ashtu ka edhe nje pllug me dy krah, dhe nje Frez.
Nr.049417139, 045813101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim