shes mjetet e kultivatorit

Shitet nga: shaip bunjaku 19 Jan 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Moto-kultivatorë
prokolic dhe pllug si dhe mjetin per shpartitje {kopaqicen }
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim