rimorkio.

Shitet nga: arian 02 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Pjesët rezerve
shes prekolicen shum te mir me goma shum te mira me kiper kanata dhe bodin shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim