Cisterna dhe prekolica per shkepje e plehi

Shitet nga: GS 02 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shes cisternen e 3500L me pomp thithse, dhe prekolicen per shkepjen e plehit te dyjat ne gjendje te rregullt dhe te posa ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim