DOLLMAR 119

Shitet nga: k. 20 Maj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shitet motorri i druve Dollmar 119 i sa po ardhur nga austria.osht shum i rujtun punon shum mir per me shum info. Kontaktoni ne nr. 049 692326. Mundeni te kontaktoni dhe ne viber.+386 49692326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim