Guma me qmim te volitshum

Shitet nga: Menda 23 Maj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shes kto guma me qmim shum te volitshum
-12.00R24dhe
-315-70-22.5 dhe
-315-60-22.5dhe
-315-50-22.5dhe
-385-65-22.5dhe
-275-80-22.5dhe
-11-70-22.5dhe
-10.R 22.5dhe
-265-70-19.5dhe
-285-70-19.5 dhe
Kemi edhe lloje te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim