Kipera

Shitet nga: aziz 29 Krr 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shiten dy kipera me 3 edhe 4 klipa per prokolic te trepqes dhe beogradit ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim