Kombanje

Shitet nga: Vedat Xhafa 09 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Kombanja eshte e ne gjendje te rregullt, gomat e reja dhe nuk ka asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim