Makine per kallamoq

Shitet nga: Hafko 04 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shitet maqina per qkoklim dhe bluarje te misrit. Prodhim jugosllav ne gjendje shume te mir. Cmimi 220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim