Massey Ferguson 675

Shitet nga: Ferki 09 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera

Massey Ferguson 675, viti 1983, timon hidraulik, ndrruesi i shpejtsise mekanik, funksioni i kardonit mekanik, ne gjendje shume te mire, 80 kf.Traktori posedon edhe turbinen.Terheqja eshte vetem me rrotat e pasme.kabina eshte me nxemje dhe kasetofon.
Nuk ka asnje nderhyrje ne motor, me perjashtim te ndrrimit te filterave dhe ngrohsit te ndezjes.Per te gjitha keto do te bindeni. Ka mundesi ta provoni edhe ne pune, pa asnje problem.
Ka mundesi ndrrimi me traktor massey ferguson 55-65 KF.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim