Mullire me 5 operacione

Shitet nga: Adonis 04 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shitet mulliri ne gjendje te rregullt .Mulliri ka 5 operacione(bluan ,qoklon, struk, cerkullar dhe per gur te brisalices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim