PUMPA STERRPIKSE 600 LITRA ndrrim i munshum

Shitet nga: Amiri Dje 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shes sterrpiksen 600 litra ne gjendje shum te mir gjatsia e pumpes 12 m sperkat 17 rena
pumpa eshte prodhim i belgjikes HARUWY e ka edhe per ulje dhe ngritje te krave
Viber +37745426934
045426934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim