Pomp per Uitje

Shitet nga: asllani 03 Pri 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Pomp per uitje ne siperfaqe te ndrysheme, eshet ne gjentdje shum te mir..me kapiciete dhe sasi te madhe ujit i ka gjitha piasjet per pune, prodhim Slloven..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim