Prekolice ne gjendje te rregullt

Shitet nga: vushtrri 06 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shitet prekolica ne gjendje te rregullt pune, kiperi i punon shumme mire ne te tri anet, gomat i ka 16-she dhe eshte e gatshme per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim