Ram per traktor

Shitet nga: Avdush 18 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shesim dhe punojme sipas porosise.
Nderrimi eshte i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim