STHIL 028

Shitet nga: k... 29 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shitet motorri i druve STHIL 028. I sa po ardhur nga austria ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne nr. Dhe viber 00386 49692326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim