Sharriti dru trasha dhe teholla

Shitet nga: mentor 01 Sht 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Sharriti dru trasha dhe tholla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim