Shes: sanaka.rama.ushqimore.kapaka.funa per blet

Shitet nga: Gzimi 11 Shk 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shes: Sanaka , Rama , Ushqimmore , Kapaka , Funa Per Blet shesim te gjithka kto lloje me shumic me pakic si dhe ndamaz qfare ju konvenon te interesuarit mund te lajmrohen 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim