Shes makinen per nxjerrjen e patatev

Shitet nga: Egzon Sadiku 24 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shes makinen per nxjerrjen e patatev ne gjendje perfekte pa asni defekt dhe shum pak e perdorur.

Qmimi: Me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim