Shiten Drut

Shitet nga: 049273061 16 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shiten drut ahu dhe shkoze te interesuarit let kontaktojn ne numrin049273061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim