Shitet bageri

Shitet nga: Rrahim 10 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Shitet bageri per ngarkim dhe hapje te kanaleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim