Traka 10 m

Shitet nga: Ferki 04 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
trake pe transport te materialit ne lartesi prej 5m dhe gjatesi 10m.Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim