Traka

Shitet nga: Ferki 20 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Traka e prodhimit Gjermane ne gjendje te mire teknike, levizja e shiritit permes rolneve levizese, gjatesia 10m dhe rryma trefazore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim