Transportuse te grurit me kapacitet te lart

Shitet nga: Jetulla 12 Mar 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
ne gjendje te rregullta me qynga si dhe krryla me shum info ne telefon kemi edhe burgi transportuese me 9 mtra gjatsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim