makine per nxjerrjen e patateve

Shitet nga: vushtrri 06 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
makine per nxjerrjen e patateve nje reneshe, eshte pothuajse e re shume pak eshte perdorur dhe punon shume mire...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim