pjes per kos 135 sip dhe rimorkjo

Shitet nga: milazim 14 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
Jan ne gjendje te rregullt per meshum na kontaktoni ne numrin044-543-797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim