pllugj_ 755

Shitet nga: fahri basholli 12 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Të tjera
shiten pllugjt e begradit 755 shum te ruajtun dhe te mir .jan me gerrdel te ult.jumirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim