10 copa traktora (sabri basholli)

Shitet nga: Sabri basholli 07 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes traktor te llojit fergusan imt 539 te viti 2001,2000,2000,2001,1992,1991,1991, 1999,1990,poashtu shes edhe nje FIAT 480 DT sidh mjete bujqsore i kam tri njo te beogradit 16 kruse dy 20 prekolica te tropes shum te rujtne ,plluq te beogradit 8 par imt 755,imt756,sidhe te leskovcit 3 par, vllaqa me 5,4 dhe 3 kresh,taniraqa me 7,6,dhe 5 044 799 773 tanira me qmimet me te volitshme ne treg per me shum kontaktoni pronarin sabri basholli gjindemi ne samdrexh-vushtrri ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim