2 PUMPA TE BAUER PER UITJE

Shitet nga: xxxxxxx 11 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
SHES 2 PUMPA TE BAUERIT PER UITJE,PUMPAT JAN ORIGJINAL TE BAUERIT JAN NE GJENDJE TE RREGULL DHE FORT TMIRA,GARANTOJ PER TO.PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE NR 045655992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim