Traktor 558

Shitet nga: dardani 19 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
shes traktorin 558 me gjith rimarkio prokolic, pllugj dhe vllaq, me qmim shum te arsyeshem. traktori qe tre vite nuk perdoret per asgje ndersa qe katrer vite eshte riparuar lymjen n gas normal e ka 3.5 ndersa n gas t madh e ka permbi 4 gomat e traktorit t mramtat jan thuja se te reja, rimorkio eshte me kiper, traktori ka nevoj me ja ndrru veq pollomoseqt a qysh i thojn se rrjedh kapak ule, me harxhu harxhon pak. pllugjt jan te mir origjinal te 558 shiten vetem se bashku, qmimi sbashku krejt 4200 euro i diskutueshem, muni me shkrujt edhe me thirr edhe ne viber +37745602484 pres bleres serioz qe 10 vite e kemi ne. traktori ka nevoj per shum pak investimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim