Traktor RAKOVIC 47. Urgjennt

Shitet nga: Buli 18 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Urgjent Shes traktorin rakovic 47 viti 2005. Vallon hidrulik ne gjendje shum te mir dhe hi ndrim me naj 4x4 . Per me shum tel 045825327 dhe 045910568.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim