FERGUSON IMT. 533 viti 78

Shitet nga: imt 533 09 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
ferguson imt 533 viti 78
traktori punon shum mir dhe esht ne gjendje te rregullt ...... qmimi 1700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim