Fergusan imt539

Shitet nga: Selim 09 Gsh 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje te rregullt dhe shum te mir , i regjistruar regjistrim 1vit , gjendje teknike te rregullt , traktori eshte i vitit 1988 , boj edhe ndrrim ! Çmimi 4400 me gjith rom .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim