Freza

Shitet nga: Haxhija 19 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes frezen por i mungon kardani dhe eshte e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim