Gergusan imt 539 me ram dhe pllug

Shitet nga: Lavdim 25 Sht 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes traktorin ferguson 539 ne gjendje te Mir pune motorri punon shum Mir gumat e mira siq shihet ne foto osht me ram dhe pllig I gaqum per pun qimi diskutohet pak nrrim nuk bajm. 044293499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim