Traktor

Shitet nga: Mensur 09 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes traktorat ne gjendje shume te mire dy rakovica viti 1989 dhe 1990 dy fergusana imt539 pa kabine ne gjendje shune te mire 1989 dhe 1990 dy fergusana imt 539 me kabine viti nje 1998 dhe njeri 2004 dhe nje 542 me kabine ne gjendje shu.e te mire me kabine nje tafe 42 viti 2003 ne gjendje shume te mire te gjithe jan me dokumentacion ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim