bejm mbjellen e qepve ne menyr profesionale

Shitet nga: pajtim 14 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
bejm mbjelljen e qepve ne menyr profesionale me makin profesionel dhe te re per pun dhe qmim te volishtum vetem 1 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim