Imt 539.viti 2005

Shitet nga: fahri basholli 24 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes traktorin negjendeje shum temir .imt 539 viti 2005 .me kabin dhe dokumenta ne rregull.per me shum ju mitpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim