Kabine per te gjitha llojet e traktorave

Shitet nga: Xhevdet Sadiku 03 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Kabina nuk i ka xhamat por eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte e kput
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim