Massey Ferguson 4255

Shitet nga: sadik 21 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shitet traktori Massey Ferguson 4255,
viti i prodhimit 1998, i ruajtur mire dhe ne gjendje te rregullt. 3800 ore te kaluara.
Fuqia 95 PS.
Traka me zinxhir ,gjatësia 8m.
Goma për traktor me bandash të holla 9.5/44.
Taniraqi i firmes Tarma me 10 pijata.
Shpartaq i firmes IMT - Beograd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim