PLLUG ME GJITH FREZ

Shitet nga: berat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Ban lavren si dhe frezimin e ares per mej her
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim