Pumpen per ujitje per traktor

Shitet nga: Xhevdet Sadiku 03 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Pompa eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir

Mund te kontaktoni edhe ne viiber 044933846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim