Rakovica 65

Shitet nga: Rakovica 65 27 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Rakovica 65 esht e servisume ka goma the reja koshnicat e reja karrika esht e re nuk ka shkuar asnjeher be mal dhe esht ne gjendje the rregullt she e japim me garanci
Dhe ka kilometrazh pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim