Shes. Tertaqin Edhe Maqinen E Sillazhit

Shitet nga: sinan 28 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Shes Edhe Maqinen ESillazhit Shes Dhe Terrtaqin kosa eka qmimn 300 E. Terrtaqi 1400 E. ndersa maqina esillazhit 800 E. qmimi diskutushum per mashum info: thirr TEl. 049825881 Flm per mirkoptim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim