Shitet Kultivatori

Shitet nga: Salihu 11 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Traktorë
Esht ne gjendje shumm te mir teknike.
Po ashtu ka edhe Pllugun (me dy krah) dhe Freze.
Nr.049417139. 045813101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim